ویدئو

 

کتاب های جدید

 

معرفی کتاب

فرقه پژوهی : در کتاب "خشونت ابزار بهائیت" بر اساس تاریخ وقوع ابتداء علت حمله نجیب پاشا پادشاه عثمانی به کربلا مورد بررسی قرار می گیرد سپس علت و نحوه شهادت شهید ثالث ملا محمد تقی برغانی بررسی شده و در ادامه به بررسی وقایع قلعه طبرسی، واقعه زنجان و قلعه نیریز پرداخته شده است. در ادامه کتاب نگاهی دارد به ترور ناصرالدین شاه به دست عمال بهائیان، اختلافات بین بهائیان و ازلیان، کمیته مجازات و واقعه ابرقو. همچنین چهره های شاخص بهائی شاغل در ساواک در زمان پهلوی معرفی شده اند و در نهایت نقش بهائیان در فتنه 88 مورد بررسی قرار گرفته است. کاربران گرامی میتوانند برای دریافت این اثر در ساعات اداری با شماره تلفن 09127634081 یا با ادرس ایمیل : info@bahaismiran.com مکاتبه نمایند.
 

مصاحبه

 

ورود به سایت

 

بدون شرح-حجاب

مقالات جدید

 

معرفی بهائیت استاد رائفی پور
اسناد جاسوسی بهائیت از دوران رژیم پهلوی


 
مسیحیت تبشیری
عذرخواهی پاپ از جنایات پیشینیان مسیحیت


 
پوستر
بهائیت و ستیز با محرم


 

اخبار جدید

 برگزاری مراسم آزادانه ارامنه در کشور
فرقه پژوهي : شصت و هشتمين مراسم باداراک ارامنه با حضور بيش از 3500 نفر از نقاط مختلف ايران و جهان در قره کليساي چالدران به صورت آزادانه برگزار شد.
 دستگیری اعضای شبکه مخفی فرقه ضاله بهائیت
دستگيري اعضاي شبکه مخفي فرقه ضاله بهائيت
 «معنویت بی‌سامان» راهی بازار نشر شد
فرقه پژوهي: کتاب «معنويت بي‌سامان» نوشته صديقه رمضاني تأملي جامعه شناختي بر معنويت گرايي جديد و چرايي گرايش آن در ايران است که به‌تازگي توسط شرکت چاپ و نشر بين الملل منتشر شده است.
 دغدغه محیط زیستی بهائیت ابزاری برای ارائه خدمات به صاحبخانه
رسانه هاي تشکيلات بهائيت به بازتاب کنفرانسي با موضوع محيط زيست که به طور مشترک توسط سوئد و کنيا و با همکاري سازمان ملل (2 تا 3 ژوئن 2022) در استکهلم سوئد برگزار شد، پرداختند.
 باز هم دم خروس بهائیت در تجمعات شیراز
فرقه پژوهي برداشت از بهائيت در ايران: سابقه بهائيت در دشمني با مظاهر اسلامي، اهميت شهر شيراز براي بهائيت، آنتي تز سازي براي سلام فرمانده، سابقه شبکه سازي هاي ضد دين و ضد انقلابي بهائيت در ايران، پيوستگي دستگيري عناصر بهائي پس از تجمع شيراز در اين شهر؛ از شواهدي است که احتمال نقش آفريني تشکيلات بهائيت در تجمع هنجارشکنانه شيراز را پررنگ مي سازد.

آنچه جوانان و خانواده ها باید از شیطان پرستی بدانند:

فرقه پژوهی: یکی از فرق ضاله ای که در شرایط حاضر جوامع اسلامی خصوصا جامعه اسلامی ایران را مورد هجوم قرار داده و می توان گفت به دلیل خاموش عمل کردن با سرعت قابل توجهی در حال شیوع در این جامعه می باشد فرقه ضاله شیطان پرستی مدرن می باشد. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ابزاری که دشمنان انقلاب و اسلام در حال حاضر برای متوقف کردن موج اسلام خواهی بدان متوسل شده اند فرقه سازی در این جوامع می باشد که بسیار خاموش اما گزنده در حال عملیاتی شدن است. بعد از انقلاب شیطان پرستی مدرن ابتدا با مظاهرش (موسیقی) و بعدها با به بازار آوردن نمادهایش و در مراحل بعدی با نوع پوشش و آرایش موهایش به ایران وارد شد.
برآنیم که با آموزشهای لازم در خصوص فرقه و نقد آن آنچه خانواده ها و جوانان برای پی بردن به ماهیت کثیف و بی ریشه این نحله فکری بدان نیاز دارند ارائه نماییم.

خدایا ما را در هیچ حالی به خودمان وامگذار

 

 

 

    امروز جبهه عظیمی در مقابل اسلام گسترده شده است، چرا نبینیم؟ چرا بعضی این جبهه عظیم را نمی بینند؟ مثل جنگاحزاب است. فرق مختلف ضد اسلامی، ضد معنویت، ضد حقیقت، در مقابل اسلام دست به دست هم دادند؛موشکافی می کنند تا نقطه ضعفها را پیدا کنند، از آن نقطه ضعفها استفاده کنند؛ نقاط نفوذ را پیدا کنند، از آن نقاط نوفذ به ما ضربه بزنند. 

      جهت دریافت بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تهدید فرقه ها اینجا را کلیک کنید.